Opinia o Prawko.pl

najnowsze opinie

Polecam - zdane za pierwszym!

Rated 5 out of 5
2023-02-02

Dzięki jasnym wskazówkom, łatwo przystępnej wiedzy oraz filmikom i zadaniom bardzo podobnym do egzaminowych zdałam za pierwszym razem! Bardzo profesjonalny kurs świetnie przygotowujący do zdania, polecam!

Avatar for Paulina
Paulina

Polecam!

Rated 5 out of 5
2023-01-25

Egzamin zdały tylko trzy osoby na trzydzieści! W tym ja! Dziękuję bardzo za przygotowanie. Z testu uzyskałam 39/40

Avatar for Dominika
Dominika

Super Szkoła

Rated 5 out of 5
2023-01-24

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, większość pytań egzaminacyjnych powtarza się na egzaminie państwowym. Wykładowcy odpowiadają szybko i rzetelnie na messengerze i innych komunikatorach. Również przydatny jest dostęp do wykładów innych kategorii prawa jazdy- pomaga to w prowadzeniu wykładu na drugiej części egzaminu.

Avatar for Artur
Artur

Polecam!!

Rated 5 out of 5
2023-01-24

Dzięki prawko.pl zdałam egzamin teoretyczny za pierwszym razem, z maksymalną ilością punktów:) Ciekawe i spędzone w miłej atmosferze wykłady, bardzo fajna opcja ćwiczenia testów i symulacji egzaminów na stronie, zwłaszcza że pojawiają się dokładnie te same pytania na egzaminie:)) Super wykładowcy, którzy zawsze odpowiadają na nurtujące nas pytania. Wiele się dzięki nim dowiedziałam ;D
Wszystkim gorąco polecam Prawko.pl!! <3

Avatar for Magda
Magda

POLECAM!!!

Rated 5 out of 5
2023-01-23

Szykowałam się do teorii tylko z tą stronką i książką, teoria zdana za pierwszym! Pytania identyczne, nie było czym się stresować. Cudne wykłady i przygotowanie, Polecam!

Avatar for Patrycja
Patrycja