Aleksander o Prawko.pl
opinie: Chyba nigdy w życiu nie podchodziłem do egzaminu z takim spokojem i pewnością siebie. To wszystko dzięki Wam. Dziękuję.
ocena: 5/5
opinie: Chyba nigdy w życiu nie podchodziłem do egzaminu z takim spokojem i pewnością siebie. To wszystko dzięki Wam. Dziękuję.
ocena: 5/5
opinie: Polecam Syper ocena: 5/5
opinie: Polecam Wszystkim. Teoria zdana za pierwszym razem. ocena: 5/5
opinie: Wszystkim polecam prawko.pl. Dziękuję za naukę. Wszystko jest super. ocena: 5/5
opinie: Wykłady pierwsza klasa. Teoria bardzo dobrze prowadzona, tłumaczenie na najwyższym poziomie, powoli i do skutku ze zrozumieniem. Wykłady, testy i egzamin to klucz do sukcesu. Polecam gorąco bo sama książka to 20% wiedzy, wykłady, utrwalanie, logika i sprawdzanie samego siebie to klucz do zdanego egzaminu. Polecam bo warto! ocena: 5/5
opinie: Dzięki prawko.pl i ich aplikacji zdałam teorie na maxa(74/74) . Wykładowcy super i zawsze odpowiadają na nurtujące nas pytania . Dzięki nim dowiedziałam się bardzo dużo i pomocne również były testy po tematach . Polecam każdemu 🙂 ocena: 5/5
opinie: Bardzo miła atmosfera miło się słucha ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.