Ania o Prawko.pl
opinie: Cześć! Chciałam serdecznie podziękować za możliwość nauki z wami. Wasze wykłady są genialne, super wykładowcy, miła atmosfera na co dowodem jest teoria w Word zdana za pierwszym razem ? dzięki jeszcze raz!
ocena: 5/5
opinie: Cześć! Chciałam serdecznie podziękować za możliwość nauki z wami. Wasze wykłady są genialne, super wykładowcy, miła atmosfera na co dowodem jest teoria w Word zdana za pierwszym razem ? dzięki jeszcze raz!
ocena: 5/5
opinie: polecam pytania z egzaminu, po opracowaniu wszystkich zdalam egzamin ocena: 5/5
opinie: Świetne, wyczerpujące wykłady, wszystkie niejasności i pytania są tłumaczone i wyjaśniane. Polecam, teoria zdana za pierwszym razem 🙂 ocena: 5/5
opinie: Egzamin zdałam za pierwszym razem! Profesjonalnie przekazywana wiedza przez Pana Eugeniusza i Arkadiusza! Panowie odpowiadają na pytania w sposób jasny i dostępny dla każdego! Jestem bardzo wdzięczna za czas za garść wiedzy! Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera—> PEŁNA PROFESKA! Polecam z czystym sumieniem! <3 ocena: 5/5
opinie: Ja również zdałem za pierwszym razem. Polecam materiał do nauki. Wolałbym w pytaniach lub poleceniach na testach większą czcionkę. ocena: 5/5
opinie: Nice ocena: 5/5
opinie: wszystko co dobre szybko sie kończy:( szkoda ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.