Beata o Prawko.pl
opinie: Bardzo miła atmosfera na wykładach. Świetnie przekazana wiedza. Polecam z całego serca ❤️
ocena: 5/5
opinie: Bardzo miła atmosfera na wykładach. Świetnie przekazana wiedza. Polecam z całego serca ❤️
ocena: 5/5
opinie: Super atmosfera na wykładach, odp. na żywo lub podsyłane na bieżąco linki do odpowiedzi. Teoria zdana za 1 razem 🙂 Do tego podręcznik i testy super:-) Polecam ocena: 5/5
opinie: Super,polecam ocena: 5/5
opinie: Super wyklady, teoria zdana za pierwszym, polecam! ocena: 5/5
opinie: Dziękuję prawko. Pl dzięki waszym wykładom i testom zdałam egzamin z teorii za pierwszym razem i to 13 nastego ? i niech mi ktoś powie że 13 nasty to pechowy! Polecam! Jesteście najlepsi! ocena: 5/5
opinie: Git ocena: 5/5
opinie: Wykłady pierwsza klasa. Teoria bardzo dobrze prowadzona, tłumaczenie na najwyższym poziomie, powoli i do skutku ze zrozumieniem. Wykłady, testy i egzamin to klucz do sukcesu. Polecam gorąco bo sama książka to 20% wiedzy, wykłady, utrwalanie, logika i sprawdzanie samego siebie to klucz do zdanego egzaminu. Polecam bo warto! ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.