Dominika o Prawko.pl
opinie: Egzamin zdały tylko trzy osoby na trzydzieści! W tym ja! Dziękuję bardzo za przygotowanie. Z testu uzyskałam 39/40
ocena: 5/5
opinie: Egzamin zdały tylko trzy osoby na trzydzieści! W tym ja! Dziękuję bardzo za przygotowanie. Z testu uzyskałam 39/40
ocena: 5/5
opinie: Miło się słucha, polecam cieputko ocena: 5/5
opinie: Chyba nigdy w życiu nie podchodziłem do egzaminu z takim spokojem i pewnością siebie. To wszystko dzięki Wam. Dziękuję. ocena: 5/5
opinie: Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem ?? wykłady są prowadzone bardzo przystępnie i zrozumiałe, można dopytywać, można oglądać i ćwiczyć testy gdziekolwiek dzięki aplikacji. Udana formuła, dzięki której info same wchodzą do głowy bez wkuwania na pamięć ? Super wykładowcy jak i cała ekipa. Dziękuję i polecam! ? ocena: 5/5
opinie: Polecam ocena: 5/5
opinie: Super aplikacja, egzamin zaliczony na 100 % ocena: 5/5
opinie: Polecam . Obszerny materiał . Zdałem za pierwszym razem z wynikiem 72 punktów ? ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.