Julia o Prawko.pl
opinie: Teoria zdana na 100% POLECAM ❤️
ocena: 5/5
opinie: Teoria zdana na 100% POLECAM ❤️
ocena: 5/5
opinie: Polecam naukę jazdy kat. B w szkole jazdy AURA w Lublinie. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Super atmosfera, dobra organizacja jeżeli chodzi o sporządzenie grafiku jazdy z możliwością zmiany i z dostosowaniem do klienta. Żadnych problemów organizacyjnych, co było dla mnie ważne że względu na ograniczony czas. Profesjonalni i wyrozumiali instruktorzy….
opinie: Zapisałam się pełna obaw gdyż nie jestem już nastolatką. Jednak bardzo polecam, uczyłam się zdalnie prawko.pl na wykładach byłam tylko trzy razy ze względu na pracę. Wszystkie osoby, ktore spotkałam bardzo życzliwe i pełni zapału aby pomóc. Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem Krótko super ? polecam ? ocena: 5/5
opinie: plecam jeszcze nie mialem egzaminu Ale mysle ze zdam bo jasno wytlumaczone ocena: 5/5
opinie: Polecam wszystkim z całego serca prawko.pl. Nauka przyjemna, wspaniała atmosfera i cudowne osoby pracujące tam. Teoria zdana za pierwszym , dziękuję za przygotowanie do egzaminu . ocena: 5/5
opinie: Dzięki Waszym testom teoria zdana za pierwszym!! Dzięki bardzo! ocena: 5/5
opinie: Bardzo fajne i zrozumiałe wykłady, cenne wskazówki. O wszystko można zapytać i zostanie dokładnie wyjaśnione. Egzamin OSK I WORD zdany bezbłędnie za pierwszym razem. Polecam z całego serduszka! 🙂 ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.