Viktoriia o Prawko.pl
opinie: Jestem bardzo zadowolona! Dziękuję bardzo. Polecam.
ocena: 5/5
opinie: Jestem bardzo zadowolona! Dziękuję bardzo. Polecam.
ocena: 5/5
opinie: Polecam wszystkim z całego serca prawko.pl. Nauka przyjemna, wspaniała atmosfera i cudowne osoby pracujące tam. ocena: 5/5
opinie: Bardzo dobre pytania ułatwiające naukę ocena: 5/5
opinie: Gorąco polecam kurs na prawko.pl. Wykłady prowadzone zrozumiale, z dobrymi wykładowcami profesjonalnie prowadzone w studiu z technikiem dbającym o wszystko. Egzaminy zdane za 1 razem, bezbłędnie 🙂 ocena: 5/5
opinie: Chyba nigdy w życiu nie podchodziłem do egzaminu z takim spokojem i pewnością siebie. To wszystko dzięki Wam. Dziękuję. ocena: 5/5
opinie: Polecam naukę jazdy kat. B w szkole jazdy AURA w Lublinie. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Super atmosfera, dobra organizacja jeżeli chodzi o sporządzenie grafiku jazdy z możliwością zmiany i z dostosowaniem do klienta. Żadnych problemów organizacyjnych, co było dla mnie ważne że względu na ograniczony czas. Profesjonalni i wyrozumiali instruktorzy….
opinie: Super wyklady, teoria zdana za pierwszym, polecam! ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.