Brajan o Prawko.pl
opinie: Wszystko git
ocena: 5/5
opinie: Wszystko git
ocena: 5/5
opinie: DZIEKUJE SERWISOWI PRAWKO.PL ZDALAM.. ZAJECIA BYLY SUPER Z WAMI SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM .DZIEKUJE BARDZO POZDRAWIAM ocena: 5/5
opinie: Zdałam egzamin z teorii za pierwszym razem! Dziękuję bardzo za wykłady, wszystko jest zrozumiałe! Super,polecam wszystkim !) ocena: 5/5
opinie: Bardzo rzeczowe wykłady które poruszają wszystkie kwestie zasad ruchu drogowego, świetna interakcja z uczestnikami wykładów, przejrzysta i pomocna aplikacja do nauki i sprawdzania zdobytej wiedzy ?Z nimi serio zdajesz za pierwszym razem ? ocena: 5/5
opinie: Polecam stronę prawko.pl,nauka pytań, testów i egzaminu bardzo przejrzysta, egzamin z teorii zaliczony za pierwszym razem.Osrodek szkoleniowy bardzo dobrze przygotował mnie do wszystkiego , osoby które tam pracują cudowne.Dziękuje za tak wspaniałe przygotowanie. ocena: 5/5
opinie: Super atmosfera na wykładach, odp. na żywo lub podsyłane na bieżąco linki do odpowiedzi. Teoria zdana za 1 razem 🙂 Do tego podręcznik i testy super:-) Polecam ocena: 5/5
opinie: polecam serdecznie ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.