W czwartek, 07.12.2023 r. odbędą się podwójne wykłady w godzinach 16.10-19.30. W piątek, 08.12.2023 r. wykłady są odwołane.
1C118.jpg

Pytanie: Czy na obszarze zabudowanym masz obowiązek włączyć światła awaryjne, aby sygnalizować postój uszkodzonego pojazdu, który znajduje się poza jezdnią?

Dr Prawko odpowiada: Art. 50 Prawa o ruchu drogowym nakazuje sygnalizowanie uszkodzonego pojazdu w obszarze zabudowanym jeśli znajduje się on na jezdni.

Skip to content