Edyta o Prawko.pl
opinie: Prawko.pl to wspaniali ludzie i cudowna atmosfera! Nauka tutaj to sama przyjemność!
ocena: 5/5
opinie: Prawko.pl to wspaniali ludzie i cudowna atmosfera! Nauka tutaj to sama przyjemność!
ocena: 5/5
opinie: Bardzo dobre pytania ułatwiające naukę ocena: 5/5
opinie: Cześć! Chciałam serdecznie podziękować za możliwość nauki z wami. Wasze wykłady są genialne, super wykładowcy, miła atmosfera na co dowodem jest teoria w Word zdana za pierwszym razem ? dzięki jeszcze raz! ocena: 5/5
opinie: Bardzo dziękuję Panu ARKADIUSZOWI BIAŁOBRODZKIEMU. Ma Pan niesamowita charyzmę. Sposób w jaki prowadził Pan wykłady, żart i pogoda ducha tylko zachęcają do dalszej nauki. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam. ocena: 5/5
opinie: Wykłady bardzo pomogły w zdaniu teorii w sumie one mnie zmobilizowały do nauki wykładowcy z ogromnym zakresie wiedzy i doświadczenia które w bardzo dobry sposób przekazują nam kursantom. ocena: 5/5
opinie: Polecam z całego serca, wykłady są prowadzone w ciekawy sposób tak, że te 1,5h mija w mgnieniu oka. Na dostępnych testach są pytania takie jak na egzaminie, co mogę potwierdzić bo w WORDzie nic mnie nie zaskoczyło. Dzięki prawko.pl teoria zdana za pierwszym razem, dziękuję całej ekipie i pozdrawiam serdecznie <3 ocena: 5/5
opinie: Przede wszystkim bardzo fajna j przejrzysta aplikacja. Testy po każdym wykładzie i temacie dodatkowo progress check. Wykłady bardzo fajne i ciekawie prowadzone przez bardzo miłych prowadzących. Dziękuje za wszystko!!! ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.