Ismena o Prawko.pl
opinie: Zdane 74/74 ☺️?
ocena: 5/5
opinie: Zdane 74/74 ☺️?
ocena: 5/5
opinie: Super szkoła najlepsza zdałem za pierwszym razem ocena: 5/5
opinie: Przede wszystkim bardzo fajna j przejrzysta aplikacja. Testy po każdym wykładzie i temacie dodatkowo progress check. Wykłady bardzo fajne i ciekawie prowadzone przez bardzo miłych prowadzących. Dziękuje za wszystko!!! ocena: 5/5
opinie: Polecam Wszystkim. Teoria zdana za pierwszym razem. ocena: 5/5
opinie: Bardzo fajne i zrozumiałe wykłady, cenne wskazówki. O wszystko można zapytać i zostanie dokładnie wyjaśnione. Egzamin OSK I WORD zdany bezbłędnie za pierwszym razem. Polecam z całego serduszka! 🙂 ocena: 5/5
opinie: Polecam stronę prawko.pl,nauka pytań, testów i egzaminu bardzo przejrzysta, egzamin z teorii zaliczony za pierwszym razem.Osrodek szkoleniowy bardzo dobrze przygotował mnie do wszystkiego , osoby które tam pracują cudowne.Dziękuje za tak wspaniałe przygotowanie. ocena: 5/5
opinie: Miło się słucha, polecam cieputko ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.