Kamil o Prawko.pl
opinie: Bardzo dobre miejsce do nauki teorii oraz przygotowanie się do egzaminu teoretycznego.
ocena: 5/5
opinie: Bardzo dobre miejsce do nauki teorii oraz przygotowanie się do egzaminu teoretycznego.
ocena: 5/5
opinie: Zdała za pierwszym razem. Polecam zarówno Prawko.pl jak i szkołę jazdy Auto Dar. Wykłady przez internet z Arkiem the best. Uratowały mi tyłek bo musiałabym dojeżdżać do sali wykładowej. Tak jest mega wygodniej. ocena: 5/5
opinie: Bardzo dobrze ? ocena: 5/5
opinie: Dziękuję prawko. Pl dzięki waszym wykładom i testom zdałam egzamin z teorii za pierwszym razem i to 13 nastego ? i niech mi ktoś powie że 13 nasty to pechowy! Polecam! Jesteście najlepsi! ocena: 5/5
opinie: Dzięki za naukę ocena: 5/5
opinie: Całkiem fajnie się słucha i jeśli się faktycznie to zrobi to nie trzeba nawet specjalnie kuć pytań testowych. Teoria zdana za pierwszym razem bez najmniejszego stresu. ocena: 5/5
opinie: SZCZERZE POLECAM WSPANIALA ATMOSFERA,WYKLADY TŁUMACZONE TAK ŻE KAŻDY ZROZUMIE.BARDZO CIERPLIWI INSTRUKTORZY. JESZCZE RAZ POLECAM. ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.