Mariola o Prawko.pl
opinie: Bardzo mili wykładowcy konkretni ?zdane za pierwszym razem Dziekuje
ocena: 5/5
opinie: Bardzo mili wykładowcy konkretni ?zdane za pierwszym razem Dziekuje
ocena: 5/5
opinie: Gorąco polecam ocena: 5/5
opinie: Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem. Bardzo polecam. ocena: 5/5
opinie: Ja również zdałem za pierwszym razem. Polecam materiał do nauki. Wolałbym w pytaniach lub poleceniach na testach większą czcionkę. ocena: 5/5
opinie: Super szkoła najlepsza zdałem za pierwszym razem ocena: 5/5
opinie: Jest wszystko ok ocena: 5/5
opinie: Muszę się pochwalić ze zdałam dziś egzamin teoretyczny za pierwszym razem:) Wszystko dzięki Wam! Dziękuję za super wykłady, wszystko wytłumaczone jest zrozumiale. Spotkania na wykładach to sama przyjemność i egzamin nie straszny. Z Tą EKIPĄ nie może się nie udać. POLECAM! ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.