Monika o Prawko.pl
opinie: Polecam wszystkim z całego serca Teoria zdana za pierwszym , teraz tylko praktyka. dziękuję za przygotowanie do egzaminu.
ocena: 5/5
opinie: Polecam wszystkim z całego serca Teoria zdana za pierwszym , teraz tylko praktyka. dziękuję za przygotowanie do egzaminu.
ocena: 5/5
opinie: Polecam z całego serca, wykłady są prowadzone w ciekawy sposób tak, że te 1,5h mija w mgnieniu oka. Na dostępnych testach są pytania takie jak na egzaminie, co mogę potwierdzić bo w WORDzie nic mnie nie zaskoczyło. Dzięki prawko.pl teoria zdana za pierwszym razem, dziękuję całej ekipie i pozdrawiam serdecznie <3 ocena: 5/5
opinie: Dzięki prawko.pl i ich aplikacji zdałam teorie na maxa(74/74) . Wykładowcy super i zawsze odpowiadają na nurtujące nas pytania . Dzięki nim dowiedziałam się bardzo dużo i pomocne również były testy po tematach . Polecam każdemu 🙂 ocena: 5/5
opinie: SUPER WKŁADY OGLADAM OD TRZECH TYGODNI ocena: 5/5
opinie: Strona jest naprawdę łatwa w obsłudze, a dzięki intuicyjnej budowie i wielu udogodnieniom, naprawdę łatwo mogłem się przygotowywać do egzaminów. 100% z teorii na egzaminie wewnętrznym i na podobny wynik liczę na Państwowym 😉 ocena: 5/5
opinie: Prawko.pl jest super polecam gorąco, myślałem że nie dam rady opanować takiego ogromu wiadomości a tu niespodzianka. Wszystko wytłumaczone rzetelnie i fachowo . Pozdrawiam i Polecam Grzegorz ocena: 5/5
opinie: Świetna aplikacja, dużo testów, pytań, pomocne niesamowicie! Dzięki temu czuję się przygotowany na egzamin! ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.