VITALII o Prawko.pl
opinie: Bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu Wszystkim polecam prawko.pl.- zespół doświadczonych pracowników
ocena: 5/5
opinie: Bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu Wszystkim polecam prawko.pl.- zespół doświadczonych pracowników
ocena: 5/5
opinie: Bardzo, bardzo dobra strona internetowa do nauki prawa jazdy. Dziękuję serdecznie. ocena: 5/5
opinie: Polecam wszystkim prawko.pl. Nauka teorii nigdy nie była tak przyjemna i łatwa, wykłady są prowadzone zrozumiale i dokładnie w każdym aspekcie, testy po danym temacie pomagają w utrwalaniu materiału i łatwiejsze zapamiętywanie. POLECAM wszystkim:) ocena: 5/5
opinie: Egzamin z teorii zdany za pierwszym razem ? super wykłady, wszystko świetnie tłumaczone ? bardzo polecam ❤️ ocena: 5/5
opinie: Teoria za pierwszym zdana pytania takie jak na egzaminie państwowym polecam prawko.pl ocena: 5/5
opinie: Dzięki prawko.pl i ich aplikacji zdałam teorie na maxa(74/74) . Wykładowcy super i zawsze odpowiadają na nurtujące nas pytania . Dzięki nim dowiedziałam się bardzo dużo i pomocne również były testy po tematach . Polecam każdemu 🙂 ocena: 5/5
opinie: Teoria zdana 100% Pozdrawiam 😉 Wiele pytań było identycznych w WORD ;> ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.