Władysława o Prawko.pl
opinie: Polecam wszystkim z całego serca,jest naprawdę super ????
ocena: 5/5
opinie: Polecam wszystkim z całego serca,jest naprawdę super ????
ocena: 5/5
opinie: Bardzo polecam ocena: 5/5
opinie: Wykłady są bardzo rzetelne, a atmosfera przyjazna dla wszystkich. Odpowiadają na pytania zadawane zarówno na czasie podczas wykładów lub poprzez inne fora. ocena: 5/5
opinie: Super wykłady! Teoria państwowa zdana za 1 razem 74/74pkt! Polecam i dziękuję za wykłady ❤️? Pozdrawiam panów Arka, Eugeniusza i Leszka? ocena: 5/5
opinie: Szykowałam się do teorii tylko z tą stronką i książką, teoria zdana za pierwszym! Pytania identyczne, nie było czym się stresować. Cudne wykłady i przygotowanie, Polecam! ocena: 5/5
opinie: Wykłady pierwsza klasa. Teoria bardzo dobrze prowadzona, tłumaczenie na najwyższym poziomie, powoli i do skutku ze zrozumieniem. Wykłady, testy i egzamin to klucz do sukcesu. Polecam gorąco bo sama książka to 20% wiedzy, wykłady, utrwalanie, logika i sprawdzanie samego siebie to klucz do zdanego egzaminu. Polecam bo warto! ocena: 5/5
opinie: Dla mnie rewelacja mając prawo jazdy od 20 lat zapisałem się na kategorie A bardzo przydatne materiały profesjonalne wypowiedzi i bardzo miło się słucha i strasznie wciągają wykłady . Jeżeli chcesz zdać nie tylko testy ale także egzamin praktyczny to tylko z prawko.pl Ja już zdałem za pierwszym razem ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.