Hanna o Prawko.pl
opinie: polecam
ocena: 5/5
opinie: polecam
ocena: 5/5
opinie: Egzamin z teorii zdany za pierwszym razem ? super wykłady, wszystko świetnie tłumaczone ? bardzo polecam ❤️ ocena: 5/5
opinie: Dziękuję bardzo za wykłady. Super strona do nauki! Teoria zdana na 100% za pierwszym razem! ocena: 5/5
opinie: Cześć! Chciałam serdecznie podziękować za możliwość nauki z wami. Wasze wykłady są genialne, super wykładowcy, miła atmosfera na co dowodem jest teoria w Word zdana za pierwszym razem ? dzięki jeszcze raz! ocena: 5/5
opinie: Supernpomocne narzędzie przerobiłem lekcje potem 2dni z testami i egzamin był czysta formalnością. Polecam ocena: 5/5
opinie: Świetny sposób nauki. Kategoria A zdana za pierwszym razem ocena: 5/5
opinie: Bardzo dziękuję Panu ARKADIUSZOWI BIAŁOBRODZKIEMU. Ma Pan niesamowita charyzmę. Sposób w jaki prowadził Pan wykłady, żart i pogoda ducha tylko zachęcają do dalszej nauki. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam. ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.