Łukasz o Prawko.pl
opinie: Legancko tego… a tak poważnie ? Wszystko super, teoria jak i praktyka na C za pierwszym razem, dużo przydatnych wskazówek z filmików na yt. Polecam serdecznie
ocena: 5/5
opinie: Legancko tego… a tak poważnie ? Wszystko super, teoria jak i praktyka na C za pierwszym razem, dużo przydatnych wskazówek z filmików na yt. Polecam serdecznie
ocena: 5/5
opinie: wszystko co dobre szybko sie kończy:( szkoda ocena: 5/5
opinie: Jestem bardzo zadowolony egzamin zdaniem za pierwszym razem. ocena: 5/5
opinie: Polecam serdecznie wykłady z prawko.pl ocena: 5/5
opinie: Polecam ocena: 5/5
opinie: Polecam z całego serca, wykłady są prowadzone w ciekawy sposób tak, że te 1,5h mija w mgnieniu oka. Na dostępnych testach są pytania takie jak na egzaminie, co mogę potwierdzić bo w WORDzie nic mnie nie zaskoczyło. Dzięki prawko.pl teoria zdana za pierwszym razem, dziękuję całej ekipie i pozdrawiam serdecznie <3 ocena: 5/5
opinie: Dobrze tłumaczone, świetna atmosfera. Jak jest jakiś problem ze zrozumieniem zostanie wytłumaczone jeszcze raz. Dodatkowo zawsze dostaniesz rozwiązanie do pytania po ID, z którym masz problem. ocena: 5/5
Bezpieczne płatności
Wszystkie płatności na platformie Prawko.pl obsługiwane są przez Autopay.

Najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest przeglądanie po kolei wszystkich pytań po modułach i skorzystanie z opcji „oznacz jako trudne” kiedy udzielisz złej odpowiedzi. Dzięki temu po przerobieniu wszystkich pytań będziesz mieć możliwość powrotu jedynie do tych, które sprawiły Ci trudności.
Na koniec możesz sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie przykładowego egzaminu.